ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK

 Hei Hei! Nagu te instagramist märkasite, käisin ma kaks nädalat tagasi ilublogijate kokkutulekul. Selline üritus oli minujao...

 Hei Hei! Nagu te instagramist märkasite, käisin ma kaks nädalat tagasi ilublogijate kokkutulekul.
Selline üritus oli minujaoks täiesti esmakordne ja võin öelda, et sellel osalemine andis mulle hea ülevaate sellest põnevast blogijate maailmast, mis siiani minuni veel jõudnud ei olnud. Ma ise arvan, et liigun rohkem elustiili blogide suunas ja kokkutulek andis minule, kui ekslejale mõista, kuhu suunas ma rohkem liikuda tahaksin. :)
Natuke üritusest.. üritus oli vinge! Kokkutulek toimus Al Bastiones, kus kostitati meid suupistete ja John Lemon Vegan jookidega. Toimusid tutvustused toodetest, mis sattusid ka kingikotti, milleks olid Teazy, MOSSA, Turbliss, Vestige Verdant, JOIK ja NYX.
Esimese ilublogijate kokkutuleku kohta oli üritus hästi õnnestunud. Kiitus korraldajatele!!! :)


 Näitan teile kingikotist tooteid, mis koti avamisel koheselt silma jäid. :)

TurBliss rabatoonik on nüüdseks toode, mis on alati minuga igalpool kaasas. See on esmapilgul nii tagasihoidlik, kuid igakord kui seda näole piserdan, tunnen end värskelt nagu hommikuti kui meik näkku tehtud. Õhtuti kasutan seda ka enne magamaminekut, kui meik on näost eemaldatud. Väga viis toode. :)

Macadamia Blow dry lotion, ehk soenguvedelik kaitseb kuumuse eest ja annab juustele siidsileda välimuse. Siidise välimuse kohta ma ei oska kommenteerida, kuna suurt muutust oma juustes ei ole märganud, kuid mulle meeldib, et juukseid föönitades, on mu juuksed kuumuse eest kaitstud. :) Macadamia soenguvedeliku juures hakkas mulle koheselt meeldima selle lõhn, juustele jääb kergelt magus aroom, this is goood! :)

Kui aus olla, siis varasemalt polnud ma NYX toodetest mitte midagi kuulnud, enne ilublogijate kokkutulekut polnud mul sellisest brändist aimugi..(UUPS) aga ma olen väga õnnelik, et selline toode on olemas nagu NYX HD finishing powder. Eelnevate puudrite puhul on olnud miinuseks see, et puuder on poole tunniga näolt ära kadunud, ehk mu nägu läigib, jumestuskreem ja peitekreemid on näost läinud.. Kuid NYX'i puuder teeb mu näo nii pehmeks ja lisaks sellele kestab meik kauem näos!! I LIKE IT :) Mulle tohutult meeldib see, et ma saan puudrit kasutada erinevates toonides jumestuskreemidega.

JOIKI tooteid olen ma alati armatsanud. Need on looduslikud ja nii ehtsate aroomidega, et neid võibki jääda nuusutama. Kingikotti pisteti mulle astelpaju- ja jogurtiekstraktiga kehakreem, see on ka väga hea lõhnaga ja jätab keha pehmeks. Ma ei ole raatsinud seda toodet eriti kasutada, sest kardan, et see saab liiiga ruttu otsa. =)

 MOSSA näokreem jäi mulle kotipõhjast silma oma pudeli tõttu, nii lihtne ja võluv pudel! :) Selle kahe nädala jooksul olen ma proovinud erinevaid näotooteid ja minu näonahk ei ole enam kõige paremas seisus. Kahjuks ei oska öelda millest see tuleneb, kas stressist, toitumisest või hoopis kasutatud toodetest. Ma nii loodan, et see ei ole MOSSA näokreemist, kuna see kreem tundub olevat selline kreem, mida sooviksin ka edaspidi kasutada. Lõhnab hästi ja mõjub nahal kergelt. :)
NYX'i toodete tutvumine on minujaoks põnev, sinine silmalainer on natuke julge värv. Ma luban, et ma õpin seda enda peal kasutama!! :)

MOSHI tsitruse shampoon on toode, mida ma ei ole veel kasutanud, kuna hetkel on mul sõltuvus teistest juustetoodetest, aga see lõhnab niiii hästi, no täiesti tsitruseliselt! :) Kindlasti proovin järgi!

Kingikotist leidsin väga palju huulepalsameid, nendest enim meeldivad just need kolm toodet.. Blistexi kirsilõhnaline huulepalsam, no nii kirss.. päris magus ka :D Kahjuks blistexiga ei püsi minu huuled piisavalt kaua niisutatuna. Erinevalt Lumene arctic glow huuleläikest (toonis 03 Dash Kimmellys), mis kestab kauem peal. Varasemalt ma huuleläikeid ei ole kasutanud, aga Lumene huuleläikest ma ei loobu :) NYX butter gloss (toonis 04 merengue) huuleläige on natuke liiga roosa, aga seda sobib mixida Lumene huuleläikega! :)
 Nägudeni! :)

You Might Also Like

0 comments