Tsau jälle!

Jälle olen pikalt pausilt tagasi ja tuju blogida on ka tagasi. Ausalt ma ise olen pettunud sellest blogimisest ja kord pausi pidami...
Jälle olen pikalt pausilt tagasi ja tuju blogida on ka tagasi. Ausalt ma ise olen pettunud sellest blogimisest ja kord pausi pidamisest ning jälle blogimisest. Raske on kirjutamise lainel püsida kui puudub kindel teema või nišš. Alati peale mõnda postitust hakkan mõtlema, et miks ma peaksin blogima ja keda peaks minu loodud sisu huvitama.

Kuna blogiga jätkamise tuhin on suur ja ma ei taha teid jälle postitusi ootama jätta, siis otsustasin enda jaoks loodava sisu plaan paika seada. Tegin väikse otsingu erinevatest soovitustest, et kuidas tuleks blogimisega alustada ja otsustasin need minu jaoks olulisemad punktid teiega koos lahti arutada.

MINU KIRG

Esimene soovitus oli mõelda sellele, et mis on minu kirg. Millised tegevused mulle kõige rohkem meeldivad ja millest oleks mul lihtne kirjutada? Mulle pakuvad suurt kirge järgmised punktid:

TOIT - ilmselt kõik armastavad süüa kuid arvan, et mina armastan kohe väga palju süüa :D Eriti meeldib mulle süüa rämpstoitu ja magusat, aga ma vihkan seda kohutavat enesetunnet, mis tekib pärast söömist. Mulle meeldib ka süüa teha, aga ma ei taha ebaõnnestuda, mis enamasti midagi uut proovides juhtub. Ilmselt peaksingi teile kirjutama enda ebaõnnestumistest ja loodetavasti ka õnnestumistest, et saatksite minu tehtud vigadest õppida. Kindlasti enda harjumuste muutmiseks võiksin välja koguda uusi tervislikemaid maiustuste retsepte ja teiega neid jagada.

PILDISTAMINE - mhm, ilmselt te juba  teate, et mulle meeldib pildistada, pilte töödelda ja ka ise pildile jääda ning seda kõike Instagramis jagada. Ehk peaksingi rääkima enda nippidest, trikkidest seoses kogu selle maailmaga.

HEA ENESETUNNE - alati kui ma olen paki krõpse sisse söönud, siis ma tunnen süümepiinu ja otsustan järgmisest päevast korralikult toituma hakata ja sportimisega alustada.. enamasti seda ei juhtu. Kuna suvega on lisakilosid juurde tekkinud ja trenni abiga neid vähemaks ei ole saanud, siis pühapäeval võtsin vastu otsuse, et hakkan toitumist jälgima. Hetkel on ettevõtmisest teine päev ja ma loodan, et ma jälle alla ei anna. Mõnes järgmises postituses kirjutan sellest lähemalt.

STIIL - mulle meeldib kui inimestel on kujunenud oma stiil või omapära. Sellega kaasneb riietumine, meikimine, juuste eest hoolitsemine.. Seega kõik eelnevalt mainitud huvitab mind. Varasemalt olen outfiti postitusi teinud, ilmselt seda tuleb edaspidigi. Kuna rahakott on riidekapi ja kosmeetikakoti uuendamiseks õhuke, siis nüüd praegu võtsin vastu otsuse, et hakkan jagama praeguseks välja kujunenud nippe ja lisaks juurde otsima uusi trikke rahakoti säästmiseks ja samal ajal kõige uue soetamiseks.

SISEKUJUNDUS - hetkel elan oma vanemate korteris koos oma elukaaslasega. Ajutiselt peatuvad meie juures ka mu õde koos enda elukaaslasega. Korteri sisustamiseks ja remondiks on mul suhteliselt vabad käed ja kuna me ei plaani sinna elama jääda, siis väljaminekuid ma remondiks ning sisustamiseks väga teha ei raatsi. Kui ma midagi ette võtan, siis üritan seda vähese rahaga tehtud saada. Kui uue projekti ette võtan, siis jagan teiega ka :)

TAIMED - täiesti uus hobi.. can you believe it! huvitav, sest aasta tagasi mulle ei pakkunud see üldse huvi. Ma loodan, et see ei ole ajutine tuju ja hiljuti soetatud armsaid taimi unarusse ei jäta.
ÕPETA KÕIKE MIDA SA TEAD JA OSKAD

Jep, eriti innustav oli väide, et selleks, et õpetada, ei pea olema spetsialist. Aitab ka see, kui mõelda, mida minult kõige rohkem küsitakse või milles minult kõige rohkem abi tahetakse. Nüüd üritan ma välja mõelda, mida ma oskan ja mida teised minult õppida tahaksid. Sellele küsimusele on raske vastata, seega võite mind sellega aidata :)

LAHENDUS PROBLEEMILE

Igapäevaselt tekib erinevaid probleeme, millele lahendusi tuleb otsida. Esimese nätena tuli mul meelde see, kui ma üleeile otsisin erinevaid appe, millega saaks kõik päeva jooksul söödud toidud mugavalt kirja panna. Hea teema, millest täpsemalt teile kirjutada. 

KIRJUTA JUHTIVA ÕPPIJANA

See tähendab minu jaoks lihtsalt seda, et arvamuse avaldamiseks ja teadmiste jagamiseks ei pea olema asjatundija. Kõige jagamise käigus õpib kõige paremini.


Ma tunnen, et ma sain suurt abi järgnevate postituste loomiseks. See on naljakas, sest ma olen alati arvanud, et mul on raske kirjutada. Ma olen pidanud sõnu lausesse tirima, et teksti kokku saada. Mulle on öeldud, et kui kirjutada ei meeldi, siis miks ma lihtsalt fotoblogi ei tee.. vastus on lihtne, sest ma tunnen, et see ei ole piisav. Hetkel õpin sotsmeediat ja koolis koguaeg räägitakse, miks on oluline sotsiaalmeedia sisu planeerida. Tundub, et seda "esimest" postitust kirjutades ma saan aru, milleks see veel vajalik on.Järgmise kohtumiseni, armsad lugejad! ❤


You Might Also Like

0 comments